O SEE.YOUR.SKIN™

Cześć, jestem Marta! ✨ See.Your.Skin™ to założona przeze mnie w 2017 roku marka kosmetyczna, do 2022 roku znana pod nazwą si si bee, w której na małą skalę produkuję technologicznie zaawansowane kosmetyki pochodzenia naturalnego dla wymagającej skóry.

See.Your.Skin™ to marka, którą rozwijam organicznie, z oszczędności, powoli. Już na samym początku postanowiłam, że jestem gotowa tylko na małą markę, na którą będę miała całkowity wpływ, i która mnie nie przerośnie. Nieustannie trwam w tym postanowieniu. See.Your.Skin™ jest popularna przede wszystkim dzięki opiniom moich klientek i klientów o skuteczności i wysokiej jakości produktów.

W 2020 roku otrzymałam nagrodę złotego jaja KUKBUK i TVN Style i tytuł MARKA PRZYJAZNA KOBIETOM. Doceniona zostałam za odwagę w samodzielnym tworzeniu małej manufaktury, której naturalne produkty są odpowiedzią na problemy wymagającej skóry wrażliwej, i za chęć podzielenia się z innymi kobietami swoim osobistym doświadczeniem.

See.Your.Skin™ zaoferuje Ci kompletną pielęgnację opartą na stosowaniu bardzo wysokiej jakości składników aktywnych o udowodnionym badaniami działaniu. To moja wielka duma, moje utrzymanie i wiem, że Wasze zadowolenie.

ZASADY I TRANSPARENTNOŚĆ

Produkty do pielęgnacji skóry See.Your.Skin™ wytwarzam z zachowaniem zasad dobrej praktyki produkcji. Dążę do etycznego, przyjaznego środowisku i ludziom podejścia do biznesu.

1. Kosmetyki mają obowiązek działać tak, jak opisuje ich działanie producent.

Kosmetyki mają prawo nie spełnić Twoich oczekiwań tylko w jednym przypadku – gdy nie są odpowiednio dobrane do Twojej skóry. Może się zdarzyć, że znając Twój rodzaj cery i działanie mojego produktu, odradzę Ci jego zakup.

Zawsze w opisie produktu podaję ewentualne przeciwskazania do stosowania.Wszystkie określenia – nawilżający, ujędrniający, wygładzający, odżywczy, ochronny i inne muszą mieć swoje potwierdzenie w badaniach aplikacyjnych lub aparaturowych produktu. W przypadku See Your Skin osiągnięte wyniki podaję w opisie produktu.

2. Nie stosuję opisów „nie testowano na zwierzętach”, "produkt nie zawiera...". Dlaczego?

Dla kosmetyków produkowanych i sprzedawanych w Polsce oraz na obszarze UE, nie wolno stosować zapisu "nie testowano na zwierzętach". Z czego to wynika?

Polskie i unijne marki kosmetyczne, produkujące, ale przede wszystkim sprzedające swoje kosmetyki tylko na terenie Polski lub obszarze UE nie testują na zwierzętach. Ten bestialski proceder w 2004 w roku w Unii Europejskiej został szczęśliwie zabroniony. Żadnemu unijnemu producentowi, w tym polskiemu, chcącemu sprzedawać swoje produkty tylko na obszarze UE, nie wolno przeprowadzać takich testów.

Ustawodawca uznał zatem, że zapisu takiego nie wolno stosować w żadnym przypadku, ponieważ przepisy prawa dla naszego obszaru gospodarczego są jednoznaczne. Zamieszczenie takiego opisu mogłoby sugerować, że inny polski lub unijny producent, który takiego zapisu nie ma, a również produkuje i sprzedaje jedynie na rynku polskim lub unijnym, może dopuszczać się tego procederu.

A co z opisami w stylu "nasz produkt nie zawiera..."? W tym przypadku ustawodawca uznał, że tego typu oświadczenia mogą być uznane za treść dyskryminującą innych producentów, szczególnie jeśli są oparte głównie na zakładanym negatywnym postrzeganiu bezpieczeństwa danego składnika, produktu lub innego producenta.

3. W mojej manufakturze stosuję holistyczne i etyczne podejście do biznesu.

Uważam, że jednym z elementów składowych takiego podejścia jest zasada transparentności  – przekazuję swoim klientom wszystkie informacje o składnikach, właściwościach, ewentualnych przeciwwskazaniach do stosowania produktów i to jak je prodkukuję, ponieważ my, współcześni klienci, chcemy podejmować świadome decyzje o zakupach.

Swoje kosmetyki wytwarzam na zasadach produkcji kontraktowej. Upraszczając, polega to niejako na wypożyczeniu na określony czas linii produkcyjnej zakładu posiadającego wszelkie pozwolenia i certyfikaty potwierdzające, że ma on wdrożony system Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Jest to zestaw procedur produkcyjnych, które w szczególności nastawione są na higienę produkcji i zapobieganie wytwarzaniu produktów niespełniających wymagań jakościowych.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Jeśli masz pytania odnośnie zamówienia lub działania kosmetyków SEE.YOUR.SKIN™, zachęcam Cię do kontaktu ✨

shop@seeyourskin.pl
+48 607 868 689

Dane firmy
si si bee Marta Szczepaniak
ul. Kozia 19A lok. 3, Wrocław
NIP:  752 124 72 21
REGON: 36602299