See Your Skin™ zaoferuje Ci kompletną pielęgnację opartą na stosowaniu bardzo wysokiej jakości składników aktywnych o udowodnionym badaniami działaniu.

Cześć, jestem Marta! ✨ See Your Skin™ to założona przeze mnie w 2017 roku marka kosmetyczna, do 2022 roku znana pod nazwą si si bee, w której na małą skalę produkuję technologicznie zaawansowane kosmetyki pochodzenia naturalnego dla wymagającej skóry.

  • See Your Skin™ to marka, którą rozwijam organicznie, z oszczędności, powoli. Już na samym początku postanowiłam, że jestem gotowa tylko na małą markę, na którą będę miała całkowity wpływ, i która mnie nie przerośnie. Nieustannie trwam w tym postanowieniu. See Your Skin™ jest popularna przede wszystkim dzięki opiniom moich klientek i klientów o skuteczności i wysokiej jakości produktów.

  • W 2020 roku otrzymałam nagrodę złotego jaja KUKBUK i TVN Style i tytuł MARKA PRZYJAZNA KOBIETOM. Doceniona zostałam za odwagę w samodzielnym tworzeniu małej manufaktury, której naturalne produkty są odpowiedzią na problemy wymagającej skóry wrażliwej, i za chęć podzielenia się z innymi kobietami swoim osobistym doświadczeniem.

    See Your Skin™ zaoferuje Ci kompletną pielęgnację opartą na stosowaniu bardzo wysokiej jakości składników aktywnych o udowodnionym badaniami działaniu. To moja wielka duma, moje utrzymanie i wiem, że Wasze zadowolenie.